مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده دستگاه جوانه زن گندم

آنچه در این مقاله می خوانید...

 موارد استفاده از دستگاه جوانه زن گندمارائه دستگاه جوانه زن گندم

دستگاه جوانه زن گندم یکی از وسایلی است که به کمک آن می توان فرایند تولید جوانه گندم را به سرعت سهولت بخشید و از فواید بی نظیر آن بهره مند شد. جوانه گندم سرشار از ویتامین های گروه بی و انواع مواد معدنی است که سبب خوش خلقی افراد می شود. از این رو به کمک این دستگاه می توان از گندم جوانه با کیفیت تهیه کرد و آن را در غذا های مختلف استفاده نمود. به همین دلیل پخش این وسیله توسط پخش کننده به آدرس متقاضیان صورت می گیرد.

پخش کننده دستگاه جوانه زن گندم

 موارد استفاده از دستگاه جوانه زن گندم

 موارد استفاده از دستگاه جوانه زن گندم سویا، نخود، ماش، عدس، شبدر از جمله غلات و حبوباتی هستند که به افزون بر گندم می توان از آنها جوانه تهیه کرد. بنابراین تهیه جوانه نه تنها از گندم بلکه بسیاری از مواد ذکر شده نیز امکان پذیر است. 

 این کار به دو روش سنتی و صنعتی قابل انجام است. روش سنتی که در منازل به کار می رود و خانواده ها می توانند در مقدار بسیار کم می توانند آن را تهیه کنند؛ اما در صورتی که قرار باشد تولید این جوانه در سطح و ظرفیت بالا صورت گیرد روش صنعتی دیگر پاسخگوی نیاز به تولید نخواهد بود.

به این منظور دستگاهی تولید شده که در ظرفیت های مختلف کار خود را انجام داده و قادر به تهیه جوانه در مقادیر مختلف می باشد. این دستگاه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در ارتباط به یکدیگر عمل کرده و کار نهایی آن را به خوبی به انجام می رسانند. 

در این ماشین می توان بر اساس ظرفیت موجود مقداری گندم قرار داد و تحت حرارت لازم فرایند جوانه زنی را سرعت بخشید. از آن جا که جوانه گندم برای تهیه بسیاری از انواع بیسکوییت ها و شیرینی ها و همچنین تهیه جوانه برای افزودن به سالاد مورد استفاده قرار می گیرد به این منظور استفاده از این ماشین بهترین گزینه مناسب برای تهیه جوانه در مقدار زیاد می باشد.

ارائه دستگاه جوانه زن گندم

ارائه دستگاه جوانه زن گندم از آن جا که جوانه گندم یکی از انواع مواد غذایی پر استفاده در کارخانجات صنایع غذایی می باشد به همین دلیل ارائه دستگاه جوانه زن در مدل ها و ظرفیت های مختلف صورت می گیرد. 

بر این اساس هر واحد تولیدی بر طبق تقاضایی که دارد اقدام به تهیه و خرید این کالا از پخش دستگاه جوانه زن می نمایند. در این مورد ارائه این وسیله طبق نیاز مشتری صورت گرفته و مشخصات فنی و همچنین قابلیت های آن توسط کارشناسان فروش به خریداران متذکر می شود.

ضمن این که عملیات انتقال و نصب آن نیز در محل از جمله برخی خدماتی است که ممکن است ارائه دهنده آن را برای مشتریان در نظر بگیرد.

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید