مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه راه اندازی خط تولید جوانه غلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مراحل تولید صنعتی جوانه غلاتکارخانه خط تولید جوانه غلات

غلات جز خوراکی های پر خاصیت هستند که به صورت جوانه زده مورد استفاده قرار می گیرند. این دانه دارای پروتئین بالا بوده که می تواند به وزن گیری و تقویت بدن کمک کند. در خط تولید جوانه غلات با کیفیت بالا تولید می شوند. در این خطوط دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک به کار گرفته می شود تا کار سرعت بیشتری پیدا کند. هزینه دستگاه جوانه متفاوت بوده و بر اساس سایز و امکانات و کیفیت آن مشخص می شود. 

هزینه راه اندازی خط تولید جوانه غلات

بررسی مراحل تولید صنعتی جوانه غلات

بررسی مراحل تولید صنعتی جوانه غلات تولید دستگاه جوانه غلات باعث شده تا این دانه های کوچک به صورت جوانه و با خاصیت بیشتر به بازار عرضه شوند. در بررسی های اخیر مراحل تولید این جوانه به صورت صنعتی به طور کامل شرح داده شده است. مراحل تولید به این صورت است که ابتدا دانه های غلات بوجاری و جداسازی و به خوبی تمیز و شسته می شوند تا آلودگی نداشته باشد. 

خیساندن مرحله بعدی است که دانه ها درون دستگاه های فلزی ضد زنگ نزن به صورت شناور در آب قرار می گیرند. درجه آب بالا بوده تا رطوبت بالا باشد. پس از آن مرحله آبگیری فرا می رسد که دانه های باد کرده از درون آب بیرون آورده می شوند و درون سبد های مخصوص قرار می گیرند تا رطوبت آنها گرفته شود. 

مهمترین مرحله کشت است که باید در دما و رطوبت مناسب قرار بگیرند تا شرایط سبز شدن را پیدا کنند. بعد از اینکه دانه ها جوانه می زنند مرحله خشک کردن فرا می رسد و آنها را درون دستگاه پر حرارت قرار می دهند. 

کارخانه خط تولید جوانه غلات

کارخانه خط تولید جوانه غلات کارخانه خط تولید جوانه غلات طی سال های اخیر فعالیت گسترده ای داشته و توانسته سطح تولید را چندین برابر افزایش دهد. برخی از کارخانه های تولید کننده محصول خود را به حدی افزایش می دهند که علاوه بر تامین نیاز کشور می تواند مقداری از غلات جوانه زده را به کشور های همجوار صادر کند و در این عرصه با دیگر شرکت ها رقابت تنگاتنگی داشته باشد. 

رضایت مصرف کنندگان یکی از ارکان مهم تولید تلقی می شود که مراکز موظف به رعایت آن می باشند. برای خریداری این فرآورده بهتر است نمایندگی های معتبر را جستجو کنید. عواملی مانند دستگاه های پیشرفته و هوشمند، استفاده از مواد اولیه مرغوب، بکارگیری مشاوران و کارشناسان مجرب و نشان استاندارد بالا به پیشرفت و اعتبار تولیدی کمک زیادی کرده است.

تامین نیاز بازارهای داخلی خود زمینه فروش بیشتر و در کنار آن تولید بالاتر را فراهم می کند که باعث پیشرفت و توسعه روز افزون تولیدی شده است. هر ساله کارخانه های زیادی احداث می شوند تا تولید سرعت بیشتری پیدا کند. 

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید