مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده دستگاه جوانه زنی علوفه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید دستگاه جوانه زنی علوفهخرید انبوه دستگاه جوانه زنی علوفه

فروش عمده و گسترده دستگاه جوانه زنی علوفه در بازار صورت گرفته و با تقاضای خوب لز سوی دامداران مواجه شده است. قیمت عمده این محصول نیز به عوامل متعددی مربوط می شود‌. از جمله مهمترین این موارد می توان به کیفیت و نوع ابعاد آن به همراه برند سازنده اش اشاره کرد‌. هم اکنون می توانید از طریق همین سایت اقدام به خرید این محصول نمایید.

فروش عمده دستگاه جوانه زنی علوفه

مراحل تولید دستگاه جوانه زنی علوفه

مراحل تولید دستگاه جوانه زنی علوفه دستگاه جوانه زنی علوفه یکی از بهترین دستگاه های تولید شده در کشور بوده ‌ه با دانش و تخصص جوانان این مرز و بوم تولید شده است. به طور کلی علوفه سبز یکی از فاکتورهایی بوده که هنگام تهیه جیره غذایی دام به آن توجه ویژه ای می شود.در واقع کمبود علوفه سبز در جیره احشام سبب سو تغذیه و ایجاد عوارض خواهد شد. 

لازم به ذکر است جذب مواد موجود در علوفه سبز برای دام ها بسیار راحت تر از علوفه خشک می باشد‌. در واقع تولید علوفه هیدروپونیک برای خوراک دام به دلیل اینکه در تمام طول سال و به طور مداوم قابل اجرا می باشد اهمیت زیادی دارد.

در این روش بذر به میزان قابل توجه روی سینی های پلاستیکی کم عمق که دارای یک ورق کاغذ نم گیر می باشند پهن شده و در چند روز ابتدایی با استفاده مه پاش آبیاری می شوند. پس از جوانه زدن بذرها سینی ها را هر چند روز یکبار با یک محلول غذایی مه پاشی شده تا به خوبی تغذیه شوند‌ و رشد کنند. این سینی ها را می توانند روی قفسه ها یا بیرون آن قرار داده شوند. 

هنگامی که ارتفاع علوفه به بیست سانتی متر برسد و یک پوشس‌متراکم ایجاد کرد می توان آنها را برای خوراک دام مورد مصرف قرار داد. به طور کلی تبدیل گیاه کامل بین هشت تا ده روز زمان نیاز دارد. از اینرو یک کیلو بذر نیاز به شش تا ده کیلو علوفه نیاز دارد‌. در این دستگاه تولید علوفه گیاهانی مانند گتدم، جو و یولاف را کشت کرده که ارزش غذایی بسیار زیادی برای دام خواهد داشت.

خرید انبوه دستگاه جوانه زنی علوفه

خرید انبوه دستگاه جوانه زنی علوفه

تولید دستگاه جوانه گندم با دانش و تخصص جوانان این مرز و بوم صورت گرفته که به صورت انبوه در سراسر کشور توزیع می شود‌. خرید دستگاه جوانه ساز علوفه یکی از عاقلانه ترین خریدهای دامداران بوده که کمک زیادی به رشد سریع احشام خواهد داشت. 

کیفیت دستگاه های تولید به قدری مهم است که صادرات آن به بسیاری از کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان نیز صورت می گیرد. این کار نیز سبب رونق تولید این محصول شده و تا حد زیادی می تواند ارز آوری زیادی برای کشور به همراه داشته باشد. 

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید