مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات دستگاه آسیاب جوانه گندم

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بارز دستگاه آسیاب جوانه گندمفروش کلی دستگاه آسیاب جوانه گندم

در قسمت آسیاب و الک ، چهار نوع سیستم برای آسیاب گندم به آرد وجود دارد. آنها یک سیستم 5 بریک ، یک سیستم 7 کاهنده ، یک سیستم 2 خراش و یک سیستم 2 دم هستند. دستگاه آسیاب جوانه گندم به طور خاص طراحی شده اند تا بلغور خالص بیشتری به محلول کاهش یافته و کیفیت جوانه آسیاب شده را با اختلاف زیاد بهبود ببخشد. فروش داخلی و صادرات آسیاب جوانه توسط مجموعه ما صورت می پذیرد.

صادرات دستگاه آسیاب جوانه گندم

ویژگی بارز دستگاه آسیاب جوانه گندم

ویژگی بارز دستگاه آسیاب جوانه گندم این دستگاه با استفاده از گندم به عنوان ماده اولیه ، خطوط تولید خودکار ایجاد می کند ، از جمله تمیز کردن ، سنگ ، جداسازی مغناطیسی و حذف گرد و غبار ، آب اتمی ، آسیاب ، بخش تخت پودر ، آرد ، بسته بندی کمی ، حمل و نقل و غیره.

  • این یک دستگاه آسیاب سطح هوشمند با بالاترین درجه اتوماسیون است.
  • فناوری پیشرفته
  • کل ماشین از قطعات مدولار قابل انعطاف و انعطاف پذیر استفاده می کند.
  • تمام ابزارها ، کنترل ها و استفاده از سرعت پاسخ های سریع و دقیق هستند.
  • کل دستگاه می تواند در قسمتهای کلیدی کاملاً باز و در معرض دید قرار گیرد که به راحتی قابل نگهداری و تمیز شدن است.

این یک دستگاه آسیاب سطح هوشمند با بالاترین درجه اتوماسیون است. کل ماشین مدولار را تصویب می کند ادغام اجزا و تغییرات عملکردی انعطاف پذیر. کل دستگاه می تواند در قسمتهای اصلی کاملاً باز و در معرض دید باشد که به راحتی قابل نگهداری و تمیز شدن است. ما همچنین می توانیم ذرت ، گندم ، آسیاب آرد جو ، آسیاب درشت ، 10 تن ، 20 تن ، 30 تن ، 50 تن ، 100 تن را تهیه کنیم. ما می توانیم پوسته ، شیر و جوانه را از ذرت حذف کنیم.

این دستگاه آسیاب جوانه گندم کلیدی 6 برابر از دستگاه تمیز کردن استفاده می کند. در بخش تمیز کردن ، سیستم های مکش مختلفی وجود دارد که می تواند اسپری گرد و غبار دستگاه را کاهش داده و یک محیط کار خوب را حفظ کند. یک ورق پیچیده دقیق که می تواند اکثر تخمهای درشت ، محصولات متوسط ​​و محصولات دانه ریز را از بین ببرد. بخش تمیز کردن نه تنها برای دانه های گندم با رطوبت کمتر بلکه دانه های با رطوبت بالا نیز مناسب است.

فروش کلی دستگاه آسیاب جوانه گندم

فروش کلی دستگاه آسیاب جوانه گندم مجموعه ما اقدام به تولید و فروش آسیاب جوانه گندم به صورت کلی و با بهترین قیمت و کیفیت نموده است. تیم مهندسی ما می تواند بسیاری از پروژه های مختلف را بر اساس نیازهای خاص شما طراحی کند. ما می توانیم آسیاب آرد گندم کوچک ، هر 20 تن ، 50 تن ، 60 تن ، 80 تن ، 100 تن ، 120 تن ، 150 تن ، 200 تن ، 300 تن ، 500 تن ، 1000 تن ، 24 ساعت ، ما می توانیم پروژه انتقال کلید را ارائه دهیم. برای ثبت سفارش محصولات با انواع سایز های مختلف با ما تماس حاصل نمایید.

مرضیه کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رویان شما را به خرید بهترین انواع پودر جوانه های خوراکی و خط تولید آرد جوانه گندم دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید