مشاوره و سفارش

دستگاه تولید جوانه :

دستگاه های تولید جوانه جهت تولید انواع جوانه شامل جوانه گندم، جوانه جو، جوانه شبدر، جوانه یونجه، جوانه ماش، جوانه عدس، جوانه نخود، جوانه ذرت، جوانه ارزن و جوانه آفتابگردان کاربرد دارند. این دستگاه ها در سه ظرفیت 60، 120 و 240 کیلوگرمی و با نام های دستگاه تولید جوانه تک کابین، دو کابین و چهار کابین ساخته و عرضه می شوند که اصلی ترین دستگاه خط تولید جوانه و پودر آن می باشند.

دستگاه خشک کن جوانه گندم :

دستگاه های خشک کن از جمله دستگاه های پر کاربرد در حوزه صنعتی و نیمه صنعتی می باشند که جهت خشک کردن انواع میوه و سبزی کاربرد دارند. راه اندازی خط تولید پودر جوانه ها، چیپس میوه و سبزی خشک با این ماشین آلات امکان پذیر است. این دستگاه ها در سه ظرفیت 100، 150 و 300 کیلوگرمی با نام های خشک کن تک کابین متوسط و بلند، خشک دو کابین و خشک کن تک درب دوترولی ساخته و عرضه می گردند.

دستگاه آسیاب جوانه گندم (چکشی) :

آسیاب های صنعتی با موتورها و  ظرفیت های مختلف در بازار موجود هستند. آسیاب صنعتی موجود در مجموعه ما سه اسب تک فاز 3000 دور موتوژن با  ظرفیت ساعتی 100 کیلو می باشد. مناسب برای عطاری ها و پودر کردن جوانه گندم خشک می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه تولید جوانه-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه خشک کن جوانه گندم -سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه آسیاب جوانه گندم (چکشی)-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع پودر جوانه ها-سفارشیموجودتماس بگیرید

مشاوره و فروش

درباره ما :

گروه بازرگانی و تولیدی رویان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پودر جوانه های خوراکی و جوانه های خشک شده با بهترین کیفیت و همچنین تولید و تامین انواع دستگاه تولید جوانه و خط تولید پودر جوانه ها، چیپس میوه و سبزی خشک و … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

 

مدیر فروش مجموعه رویان

مرضیه کیانی

Call Now Buttonتماس بگیرید